KIRMIZIYA MERHABA DE

Wyndham Rewards Sadakat Programı Otel Deneyimlerinizi Farklı Bir Boyuta Taşıyor

Wyndham Rewards’a sahip olduğunuz ilk andan itibaren avantajlarıyla geliyor. Tüm konaklamalarınızda ve konaklama esnasında yaptığınız aktivitelerden puanlar kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız puanları ise dilediğiniz gibi kullanmak sizin elinizde! Puanlarınızı size özel tekliflerde ve birçok indirimde değerlendirebilirsiniz. Yaptığınız konaklamalarda topladığınız puanlar ile yeni rotalar çizmeye hazır olun!

Our Services

Yeme & İçme

Yeme & İçme

Ramada By Wyndham Mersin, misafirlerine hayat boyu hatırlayacağı seçkin ve unutulmaz bir deneyim sunmak için çalışıyor!!

Düğün Organizasyonarı

Düğün Organizasyonarı

Düğün davetleri, nişan, nikah, gelin hamamı, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, sünnet, mezuniyet ve daha birçok özel gününüzde üstün kaliteli hizmet vermektedir.

Toplantı Ortanizasyonları

Toplantı Ortanizasyonları

Toplantı & Organizasyonlarınızda  tercihinize göre değerlendirilen özel menüler, öğle ve akşam yemekleri, kahve molalarınız için zengin içerikler beğenilerinize sunuluyor.

Spa

Spa

Ruhunuzu ve Vücudunuzu masaj ve bakım imkanları ile NewAqualife SPA’da yenileyebilirsiniz.

Kültür Gezileri

Kültür Gezileri

Mersin'in doğal güzelliklerine ve tarihine yakından tanık olabilirsiniz. Mersin sahilinin görülmeye değer koyları ve antik kalıntılarını keşfetmeye hazırmısınız ?

Havalinanı Transferleri

Havalinanı Transferleri

Adana - Mersin - Adana VIP Havaalanı transferi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

0324 226 35 25 905559632491 ONLİNE REZERVASYON